BEN
MONITOR BENQ LED 25" XL2540K
1 629,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość (bez podstawy) | 52,1 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 571 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,1 kg |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Regulacja wysokości | 15,5 cm |
| Obracany | -45 - 45° |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | TN |
| Czas odpowiedzi (typowy) | Brak danych |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 320 cd/m² |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 54,4 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,28 x 0,28 mm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,3 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
Porty i interfejsy
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 35 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 264 V |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].