BEN
MONITOR BENQ LED 27" GW2790
580,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze, TCO 9.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Wyświetlacz
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,5 cm |
| Paleta barw | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Nie |
| Standard VESA | Tak |
Wydajność
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryby inteligentne | ePaper |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 449 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 182 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 612 mm |
| Waga (z podstawą) | 5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 384 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 64 mm |
Multimedia
| Ilość głośników | 4 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 25 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Zawartość opakowania
| Przewody | DisplayPort |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Bronze |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].