GIG
MONITOR GIGABYTE AORUS OLED 49" CO49DQ 144Hz
4 413,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1630215 |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obracany | -30 - 30° |
| Oś obrotu | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Wyświetlacz
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 32:9 |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1500000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ HD | DQHD |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 99% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 119,7 cm |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,9 cm |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu-A |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 75 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 1310 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,8 kg |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Wysokość opakowania | 563 mm |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 558,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1194,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 261,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 160,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 372,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8,33 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1194,8 mm |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
Zawartość opakowania
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Pozostałe funkcje
| Wsparcie HBR3 | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kalibracja sprzętu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].