GIG
MONITOR GIGABYTE OLED 34" MO34WQC2 240Hz
3 989,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ matrycy | OLED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,2315 x 0,2315 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1800R |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | 0 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 811,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 595,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 244,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 9,86 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 105,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 361,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 811,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,68 kg |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Wysokość opakowania | 527 mm |
| Szerokość opakowania | 990 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1859397 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].