IIY
MONITOR IIYAMA LED 27" GB2795HSU-B1 280Hz
1 039,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 90 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Oś obrotu | Tak |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Regulacja wysokości | 15 cm |
| Obracany | 90 - 45° |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 23 - 5° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 30 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Wyświetlacz
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ matrycy | VA |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 292 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1,67 mld kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,2 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
Porty i interfejsy
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 5,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 213 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 400,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 213 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 550,5 mm |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Wysokość opakowania | 432 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2074151 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].