IIY
MONITOR IIYAMA LED IPS 23,8" G2441HSU-B1 Black Hawk 144Hz
548,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2415427 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Wyświetlacz
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| DDC/CI | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 163 kHz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Internal |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,3 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 391,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 349 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja USB hub | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
Ergonomia
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 615 mm |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,4 kg |
| Szerokość opakowania | 615 mm |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].