LG-
MONITOR LG OLED GX7 27” 27GX704A-B QHD UltraGear 240Hz
2 462,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Typ HD | Quad HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 275 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Paleta barw | 98,5% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect |
| Typ matrycy | OLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 67 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 528 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Szerokość opakowania | 673 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 532,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 605,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 351 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 605,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,2 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4,8 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 36,6 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 23 kWh |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Tryby inteligentne | Energooszczędność |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Przewody | DisplayPort |
Ergonomia
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Pozostałe funkcje
| Specyficzne technologie | Black Stabilizer |
| Licznik FPS | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2408077 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].