MNS
MONTIS LATARKA CZOŁOWA/NAGŁOWNA AKUMULATOROWA LED Z SENSOREM RUCHU. MT001
44,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 74 g |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski, Czujnik ruchu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
Moc
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka USB dołączona | Nie |
| Przewody | USB |
| Walizka | Nie |
Oświetlenie
| Typ lamp | LED |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Tryby latarki | Tryb SOS |
| Tryby latarki | Średni |
| Tryby latarki | Wysoki |
| Tryby latarki | Niski |
| Moc lampy | 3 W |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].