MOT
Motorola Ładowarka sieciowa 68 W
114,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
Moc
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 6.5 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 68 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 82 g |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].