MOT
Motorola Moto G57 8/256GB 5G Regatta
1 298,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Rodzaj flash | LED |
| Panorama | Tak |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Tylna kamera głębi 3D | Nie |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@120fps |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | Sony LYTIA 600 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 2560x1440@30fps |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 119,5° |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Przedni aparat z głębią 3D | Nie |
| Edycja zdjęć | Retuszowanie |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Rozdzielczość wideo | 2560 x 1440 px |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 1,6 µm |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
Czujniki
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
Wyświetlacz
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | LCD |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1050 cd/m² |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Specyficzne technologie | Water touch |
| Przekątna ekranu | 17,1 cm (6.72") |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Szybkość reakcji na dotyk | 120 Hz |
| Stosunek ekranu do obudowy | 85,97% |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 16 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | PANTONE Regatta |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
Multimedia
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Radio FM | Tak |
| Głośniki | Stereo |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Wydajność
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Połączenie wideo | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower 30 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Karta graficzna | Adreno 710 |
Sieć
| Standardy 4G | LTE |
| NFC | Tak |
| Standardy 2G | GSM |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standard 5G | Sub6 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Pasmo częstotliwości | Quad-band |
| Standard 5G | NR |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
Porty i interfejsy
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Gemini |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
Nawigacja
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GPS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Galileo | Tak |
Procesor
| Model koprocesora | A55 |
| Taktowanie koprocesora | 1,8 GHz |
| Rdzeń koprocesora | 4 |
| Koprocesor | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Model procesora | 6s Gen 4 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Snapdragon |
Bateria
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 30 W |
Zawartość opakowania
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
Pozostałe funkcje
| Typ dzwonka | MP3 |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Klasa łatwości naprawy | A |
| Czas pracy baterii na cykl | 3239 min |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Głębokość produktu | 7,99 mm |
| Waga produktu | 192,4 g |
| Wysokość produktu | 166,2 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].