MOT
Motorola Moto Watch 512MB Volcanic Ash_Silicone Black (OUTLET)
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Motywujący feedback | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Grubość | 1,2 cm |
| Waga produktu | 40 g |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Pamięć Flash | 4 TB |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 1,43" |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Always-on display | Tak |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
Moc
| Żywotność baterii | 13 dni |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Kolor paska | Czarny |
| Nazwa koloru opaski | PANTONE Volcanic Ash |
| Kształt | Okrągły |
| Odporność na wodę | 1 ATM |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Rozmiar obudowy zegarka | 47 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Sieć
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].