MIS
MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL i7-14650HX 15.6" QHD 165Hz 16GB DDR5 SSD1TB GeForce RTX 5070 8GB NoOS
7 473,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
Grafika
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Klawiatura
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Strefa podświetlenia klawiatury | 4-zone RGB |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
Nośnik danych
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
Sieć
| WWAN | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
Ochrona
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 100% |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ HD | QHD+ |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
Pamięć
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
Kamera
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 90 - 265 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Bateria
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 4850 mAh |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
Porty i interfejsy
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Procesor
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 157 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,6 GHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Cache procesora | 30 MB |
| Liczba wątków | 24 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i7-14650HX |
Wydajność
| Indeks naprawialności | 8 |
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Wysokość produktu | 25,5 mm |
| Głębokość produktu | 262 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].