MIS
MSI Katana 17 B13VEK-1261XPL i7-13620H 17.3" FHD 144Hz 16GB DDR5 SSD1TB RTX 4050 6GB NoOS
6 953,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-13620H |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,9 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Producent karty WLAN | Intel |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 25,2 mm |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Głębokość produktu | 273 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 200 W |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Układ | Clamshell |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
Audio
| System dźwięku | Nahimic 3 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Bateria
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Free DOS |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Strefa podświetlenia klawiatury | 4-zone RGB |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].