MSO
MSONIC ŁADOWARKA SIECIOWA USB+USB-C 20W QC3.0 P MY6635K
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Laptop/netbook, Tablet |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Inteligentne ładowanie | Tak |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].