KAR
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Universal - 1.679-300.0 (OUTLET)
687,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ciśnienie robocze (max) | 130 bar |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Tempo maksymalnego przepływu | 420 l/h |
Konstrukcja
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość przewodu | 6 m |
| Układ | Kompaktowy |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
Zawartość opakowania
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].