KAR
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Power Control Flex Home - 1.324-703.0
1 819,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Filtr wody | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
| Układ | Wyprostowany |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 2100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Wydajność
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Zawartość opakowania
| Końcówka Dirtkiller | Tak |
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Przyrząd do czyszenia powierzchni | Nie |
| Specjalna nasadka | Nie |
| Końcówka obrotowa | Nie |
| Szczotka myjąca | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 15,9 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].