SCP
Myjka wysokociśnieniowa Scheppach HCP5000
1 622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Szybkozłączka | Tak |
| Uchwyt na akcesoria | Tak |
| Długość węża | 9,2 m |
| Beznarzędziowa wymiana akcesoriów | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Miejsce do nawinięcia przewodu ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Rodzaj silnika | 4-suwowy chłodzony powietrzem |
| Pojemność silnika benzynowego (max) | 212 cm³ |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc maksymalna temperatury wody | 50 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Dysza x 4 |
| Zawartość opakowania | Lanca x 1 |
| Zawartość opakowania | Igła do czyszczenia dysz x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
Wydajność
| Ciśnienie robocze (min) | 221 bar |
| Przepływ wody (maksymalny) | 570 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 241 bar |
| Ciśnienie | 5 bar |
Dane opakowania
| Wymiary opakowania | 555 x 410 x 650 mm |
| Waga opakowania | 29,9 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Głębokość produktu | 670 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. |
Moc
| Moc maksymalna silnika | 4,3 kW |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].