HP-
Mysz HP 245 Black Bluetooth 81S67AA
80,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zalecane wymagania systemu | Bluetooth |
| Kod unspsc | 43211708 |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Oburęczny |
| Segment HP | Biznes |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 54,2 g |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Wysokość produktu | 29,3 mm |
| Głębokość produktu | 60,5 mm |
Dane opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 129 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Myszka
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba przycisków | 3 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].