HP-
Mysz HP 400 Quiet Blue Wireless Mouse bezprzewodowa niebieska AZ7B4AA
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zalecane wymagania systemu | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kod unspsc | 43211708 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122960828 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Opakowanie z certyfikatem FSC; 40% poużytkowy recyklat tworzywa sztucznego |
Dane logistyczne
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 1080 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1290,1 x 1000 x 1080 mm (50.8 x 39.4 x 42.5") |
Myszka
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Przeznaczenie | Dom |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 6000 DPI |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba przycisków | 5 |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Dane opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wysokość opakowania | 53 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 175 g |
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Segment HP | Dom |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 110 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
Ergonomia
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].