HP-
Mysz HP 780M Ultra-Fast-Scroll Wireless Mouse Black bezprzewodowa czarna B8YX3AA
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zalecane wymagania systemu | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kod unspsc | 43211708 |
Myszka
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth + USB Type-C |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Dom |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 6 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Rozdzielczość ruchu | 6000 DPI |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Ciche kliknięcie | Tak |
Dane logistyczne
| Wymiary palety | 2080 x 1200 x 1000 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 2079,8 x 1199,9 x 1000 mm (81.9 x 47.2 x 39.4") |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 99,7 mm |
| Szerokość produktu | 123,9 mm |
| Wysokość produktu | 45,3 mm |
| Waga produktu | 123 g |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 53,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 258 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Dom |
| Układ | Praworęczny |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Baterie |
| Żywotność baterii | 1 mies. |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Zrównoważone technologie i materiały | Opakowanie z certyfikatem FSC; Tworzywo sztuczne pochodzące w 60% z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].