HP-
Mysz HP bezprzewodowa 255 Dual 8R3U1UT
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zalecane wymagania systemu | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kod unspsc | 43211708 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Oburęczny |
| Segment HP | Biznes |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Myszka
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Ergonomia
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Moc
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 68,3 g |
| Szerokość produktu | 69,3 mm |
| Wysokość produktu | 38,2 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące w 50% z recyklingu; Opakowanie nadaje się do recyklingu |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 10 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].