AUL
Mysz SC380 Pro Black Light Esport AULA
178,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Stacja ładująca w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Moc
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 55 g |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 60,1 mm |
Myszka
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB/RF Wireless |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].