AUL
Mysz SC900 Pro Black AULA
343,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik |
| Układ | Praworęczny |
Myszka
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 100 |
| Szybkość śledzenia myszy | 650 ips |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB/RF Wireless |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 62 g |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wymienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].