THB
Nasadki Therabody Theraface Pro Hot and Cold Rings czarny
484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 102 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
Moc
| Czas ładowania | 0 h |
| Bezprzewodowy | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
| Pokrowiec | Tak |
Cechy
| Właściwe wykorzystanie | Twarz |
| Typ ekranu | OLED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Łatwość obsługi | Tak |
Pozostałe funkcje
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 420 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].