MEN
Sauna do twarzy Medisana DS 600
250,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Szczegóły techniczne
| Zbiornik wodny | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,15 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja pary | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].