NAT
NATEC HUB USB-C 3.0 MAYFLY 4-PORTY + ADAPTER USB-A NHU-2023
49,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Cechy
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 3.0 | 4 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
Moc
| Typ zasilacza | USB |
| Napięcie | 5 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].