NAT
NATEC KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA MEDUSA US BT+2,4GHZ X SCISSORS SLIM
153,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Ilość klawiszy | 118 |
Ergonomia
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 852 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | ABS |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].