NAT
NATEC KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA SMART TV TURBOT 2
150,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ilość klawiszy | 90 |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawisze Windows | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Ergonomia
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Waga produktu | 94 g |
Konstrukcja
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | ABS |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Nie |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].