NAT
NATEC KLAWIATURA NAUTILUS US SLIM CZARNA NKL-1950
25,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Rozmiar klawiatury | Standardowy (US) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Biuro |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiał obudowy | ABS |
Ergonomia
| Głębokość produktu | 435 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].