NAT
NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 45W BIAŁA NUC-2142
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 109 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | OTP |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP |
| Funkcje ochrony zasilania | SCP |
| Funkcje ochrony zasilania | OVP |
| Technologia szybkiego ładowania | QUICK CHARGE 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC |
| Technologia szybkiego ładowania | Huawei FCP |
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Moc maksymalna | 45 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].