NAT
NATEC ŁADOWARKA SIECIOWA RIBERA GAN SLIM USB-A USB-C 20W BIAŁA
46,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Wydajność
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przekroczenie napięcia całkowitego |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
Moc
| Moc wyjściowa portu 2 | 20 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 20 W |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 38 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].