NAT
NATEC ŁADOWARKA SIECIOWA RIBERA USB-C 20W POWER DELIVERY BIAŁA NUC-2059
23,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcje ochrony zasilania | OTP |
| Funkcje ochrony zasilania | SCP |
| Technologia szybkiego ładowania | QUICK CHARGE 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Funkcje ochrony zasilania | OVP |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 54 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
Moc
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 3 A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].