NAT
NATEC MYSZ LASEROWA HAWK 2 2400DPI CZARNA
23,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 2400 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Liczba przycisków | 4 |
Ergonomia
| Długość kabla | 1,8 m |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 89 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 4.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 6.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 9.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].