BLA
Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601
518,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 30 m² |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Tryb cichy | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Wskaźnik wilgotności | Tak |
| Liczba prędkości wentylatora | 2 |
| Wydajność nawilżania | 300 ml/godz |
| Technika parowania | Ewaporacyjny |
Moc
| Moc | 18 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 -240 V |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
Kolor
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].