ACJ
Neon LED Activejet AJE-NEON GAME TIME
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | RoHS, ISO14001, ISO9001. |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Kształt | Inne |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Przeznaczenie | Salon |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Styl oświetlenia | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Przeznaczenie | Pokój dziecięcy |
| Przeznaczenie | Jadalnia |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Pozostałe funkcje
| Ostrzeganie | Nie patrz bezpośrednio na włączone diody LED. Produkt należy instalować zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta. Zużyte produkty należy oddać do punktu zbiórki elektrośmieci. |
Lampy
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Strumień świetlny | 120 lm |
| Łączna moc | 5 W |
| Liczba żarówek | 143 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Prąd operacyjny | 1 A |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].