ACJ
Taśma LED COB 3m z zasilaczem barwa ciepła IP20
91,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Model | Taśma led uniwersalna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty należy oddać do punktu zbiórki elektrośmieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy instalować zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie patrz bezpośrednio na włączone diody LED. |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | F |
Lampy
| Zmieniające kolor | Nie |
| Pobór mocy | 19 W |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 3 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].