NEM
Neumann KH 80 DSP A - Aktywny 2-drożny (4"+1") monitor studyjny
2 845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
Audio
| Zakres częstotliwości | 53 - 21000 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 4,1 kg |
| Szerokość opakowania | 277 mm |
| Wysokość opakowania | 345 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Głębokość produktu | 194 mm |
| Głębokość opakowania | 243 mm |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 75% |
Porty i interfejsy
| Wejście XLR | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście audio | 6.3 mm |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].