NFL
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PAD
1 353,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość przewodu | 5 m |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Wyprostowany |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Koła transportowe | Tak |
| Regulacja mocy ssania w uchwycie | Tak |
| Długość węża | 8 m |
Wydajność
| Tempo maksymalnego przepływu | 474 l/h |
| Minimalny przepływ | 348 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (max) | 140 bar |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 1800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 371 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Głębokość produktu | 882 mm |
Dane opakowania
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Szczotka myjąca | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Urządzenie do czyszczenia werandy | Tak |
| Dysza rozpryskowa w zestawie | Tak |
| Zawartość zestawu | Wąż do czyszczenia rur 8 m |
| Zawartość zestawu | Igła do czyszczenia dysz myjki ciśnieniowej |
| Zawartość zestawu | Opryskiwacz do piany z butlą |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].