NFL
NILFISK Myjka E 145.4-9 X-TRA
1 922,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 18,6 kg |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
Wydajność
| Moc silnika | 2100 W |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 dB |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Poziom mocy dźwięku | 86 dB |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Minimalny przepływ | 420 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Używać z dyszą piankową | Tak |
Konstrukcja
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Filtr wody | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Klasa ochrony | I |
| Pojemnik na detergent | Nie |
| Długość przewodu | 5 m |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Nie |
| Zbiornik na detergent | Nie |
| Długość węża | 9 m |
Moc
| Pobór mocy | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Bezpiecznik | 9,5 A |
Dane opakowania
| Prądownica piankowa | Tak |
| Zawartość zestawu | Opryskiwacz do piany z butlą |
| Lanca dołączona | Tak |
| Bęben na wąż | Tak |
| Dysza rozpryskowa w zestawie | Tak |
| Zawartość zestawu | Igła do czyszczenia dysz myjki ciśnieniowej |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].