ADL
Niszczarka do dokumentów ADLER AD 1037b czarna
213,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Cechy
| Poziom bezpieczeństwa | P-4 |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Pojemność kosza | 13 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja | cofania |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ produktu | Niszczarka do dokumentów |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Automatyczna funkcja start / stop | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Długość przewodu | 1,15 m |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość podajnika papieru | 22 cm |
Moc
| Zasilanie | 220 - 240V, 50 - 60Hz |
| Moc | 200 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].