ESP
Niszczarka do dokumentów Esperanza BLADE EN104
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bieg wsteczny | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | 1 |
| Gramatura | 5 g/m² |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Prędkość niszczenia | 3,5 mm/min |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie taśmowe |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].