ESP
Niszczarka do dokumentów Esperanza RAZOR EN103
190,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość niszczenia | 2500 mm/min |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymiary ścinek | 220 mm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].