MED
Niszczarka do dokumentów Media-Tech Shredder V3.0 MT215
121,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Pojemność kosza | 9,5 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Automatyczny start (ATS) | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość otworu | 22 cm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,56 kg |
Moc
| Prędkość cięcia | 2,5 m/s |
| Maksymalna szerokość cięcia | 6,8 mm |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Gramatura | 80 g/m2 (max) |
Certyfikaty
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-1 |
| Poziom bezpieczeństwa | DIN |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].