HS1
Niszczarka HSM shredstar X5, P-4 18L 4,5x30 mm
428,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
| Wymiary ścinek | 4.5 mm |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Wydajność rozdrabniania | 5 arkuszy |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Prędkość niszczenia | 2100 mm/min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 125 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].