LEI
Niszczarka Leitz IQ OptiMax Home Office 225, 15l, P5, 6 kartek, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania, Obrotowy pojemnik - 33% większa pojemność na ścinki
1 277,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Koła transportowe | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Pojemność kosza | 225 ark. |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Cykl pracy | 20 min |
| Szerokość wejścia | 22,3 cm |
| Pojemność kosza | 15 l |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Wydajność rozdrabniania | 6 arkuszy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj cięcia | Mikro cięcie |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Okienko | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia kosza | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 314 mm |
| Wysokość produktu | 573 mm |
| Szerokość produktu | 332 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 388 mm |
| Wysokość opakowania | 620 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,1 kg |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
Dane logistyczne
| Kod produktu celnego (TARIC) | 84729080 |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].