DUT
Nosidełko turystyczne dziecięce Deuter Kid Comfort Active, midnight
1 010,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 2,68 kg |
| Wysokość produktu | 700 mm |
Cechy
| Materiały | Poliamidowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Regulacja pasów | Tak |
| Liniowa gęstość masowa | 210 D |
| Maksymalny udźwig | 22 kg |
| Pas biodrowy | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Cechy szczególne | odłączany podbródek, boczne wkładki z siatki, oddychający materiał, regulowany pas piersiowy, kiszeń na pasie biodrowym, podparcie dla stóp, system VariQuick, Lite Air |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Oparcie | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| (cdm) Minimalny wiek | 8 mies. |
| Podnóżek | Tak |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Parasol przeciwsłoneczny | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka. |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].