DUT
Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Active SL currant
1 042,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalny udźwig | 22 kg |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Wodoodporny | Tak |
| Liniowa gęstość masowa | 210 D |
| Materiały | Poliamidowy |
| Regulacja pasów | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka. |
| Ostrzeżenia | Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].