DUT
Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort forest
1 412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 720 mm |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Głębokość produktu | 340 mm |
Cechy
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Poliamidowy |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń dolna |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Maksymalny udźwig | 22 kg |
| Kolor produktu | Zielony |
| Regulacja pasów | Tak |
| Liniowa gęstość masowa | 210 D |
| Wodoodporny | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone. |
| Ostrzeżenia | Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].