NZX
NZXT OBUDOWA H5 FLOW RGB MIDI TOWER Z OKNEM BIAŁA
551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Micro-ITX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 465 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 7,63 kg |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
Chłodzenie
| Maksymalny przepływ powietrza | 50,1 ft³/min |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,27 mmH2O |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 60,2 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 1,05 mmH2O |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].