NZX
NZXT OBUDOWA H9 FLOW MIDI TOWER Z OKNEM CZARNA
855,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) |
| Materiały | Siatka |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 45,9 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
Chłodzenie
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 360 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 506 mm |
| Głębokość produktu | 481 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
Zasilanie
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].